NovinkyPC

The Witcher 3: Wild Hunt je zdarma na GOG Galaxy, ale musíte ho již vlastnit na jiné platformě

Pokud již vlastníte The Witcher 3 na PC nebo na konzoli, můžete si do příštího týdne zdarma přivlastnit druhou kopii na GOG.com – Chcete-li využít této nabídky, musíte synchronizovat jakoukoli platformu, kterou již vlastníte, do systému herních knihoven GOG, GOG Galaxy.

Funguje to takto: bez ohledu na systém nebo klient, který již máte, synchronizujte jej s GOG Galaxy. Stáhněte si software, přejděte na Přidat hry a přátele a poté klikněte na Připojit platformy, čímž se otevře nabídka integrace. Jakmile bude vaše knihovna integrována, budete mít na svůj účet GOG připsanou kopii The Witcher 3 a to i s veškerým digitálním obsahem exkluzivním pro trh GOG, jako je rozšířený soundtrack a digitální komiks The Witcher: House of Glass. Nabídka platí do 23. června.

GOG Galaxy je v podstatě all-in-one databáze pro vaše hry. Synchronizujete knihovny všech obchodů a systémů, které máte kompatibilní, a poté můžete sledovat všechny hry, které vlastníte, napříč Epic, Steam, GOG, Xbox a dále. Funguje také jako odpalovací zařízení pro jakoukoli PC hru, což znamená, že mezi jednotlivými rozhraními neskáčete, abyste otevřeli tituly, které chcete hrát a vše tak máte přehledně v jedné knihovně včetně achievementů a chatu.

Jakub Chytil

Blázen do anime a herního světa, do knížek i filmů.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button