Novinky

SOG 2020 |Ghostrunner – čtvrt hodina záběrů z hraní

Říkali jste si někdy jak se asi cítila “Nevěsta” v Tarantinově Kill Bill? Když měla jen katanu a proti sobě tisíc naštvaných asijců? Chtěli byste si to vyzkoušet? A co kdybychom vám nabídli tohle všechno převedené do cyberpunkového prostředí, kde vás necháme skákat po stěnách a zabíjet nepřátele jedním vrzem? Prodáno? Skvělé! Toto je Ghostrunner.

Během akce “Summer of Gaming” jsme dostali pořádnou nálož gameplaye z této first person slasherovky. Již dříve jsme Vás informovali o možnosti hratelného dema. Nyní přichází další porce informací. Ujmete se role Ghostrunnera (s číslem 74) a na této zběsilé cestě vás bude provázet tzv. “Architekt”. Z úvodního povídání jsme se dozvěděli, že hlavní záporačka Mara – sama si říká “Keymaster” vás shodila z věže Dharma Tower. Jelikož ten pád asi nebyl úplně příjemný, řekli jste si, že za ní vyšplháte zpátky a zjistíte, proč to ta paní vlastně udělala. Ale proč, že byste vůbec na tu věž šplhali? No háček je v tom, že po poslední potopě je Dharma Tower poslední možný úkryt lidstva před jistou zhoubou. Mara má pocit, že jí každý chce poslouchat a vládne městu tvrdou rukou. A na vás jako na Ghostrunnerovi je opět a zase svět celý zachránit. Po kolikáte už to takhle je? Nemusíte mít strach, takový revenge nebudete podnikat sami. Máte k dispozici mono molekulární katanu, umíte zastavovat kulky jako Neo, zpomalovat čas, běhat po stěnách jako Cal když byl padawan a další. Můžeme vám zaručit, že rychlost a preciznost bude klíč. Pokud zpomalíte, spadnete nebo minete cíl máte po srandě. Vývojáři připomínají, že v combatu budete čelit převaze nepřátel. Převaha bude však jen početní ne skillová. Nevím jak vy, ale my se nemůžeme dočkat! Datum vydání je stanoveno na 2020. No posuďte sami.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button