NovinkyPC

SOG 2020 | Dustborn – robotické Life is Strange?

Zdálo by se, že po úvodní konferenci a náloži, kterou si připravilo SONY již mnoho titulů, oznámených během Summer of Gaming 2020, neuvidíme. Myslet si něco takového by ale byla chyba! Včerejší večer přinesl akci s názvem “PC Gaming show” a zde se s hrami roztrhl pytel – hlavně s těmi, které vás opravdu zaujmou!

Hra, kterou se vám zde pokusím přiblížit rozhodně nepatřila mezi největší taháky včerejšího streamu a pokud tuto hru vyloženě neočekáváte asi o ní ani nezakopnete ale osobně si myslím, že koncept hry není vůbec špatný. Je rok 2030, jste žena, odsoudili Vás, označili za vyhnance, nějaký hezounek Vám nasliboval hory doly a skončila jste v tom. K tomu všemu oplýváte super-schopnostmi, přičemž sílíte pokaždé když vidíte nebo slyšíte nějakou fake news nebo dezinformaci. Co s tím? Taková věc se asi nedá vyřešit jen tak? I když jste jistě silná a sebevědomá žena, potřebujete nějakou crew! Máte za úkol převést skrze rozdělenou Ameriku balíček a na to je třeba někoho dost spolehlivého. Během Vaší cesty se přidáte do partičky podobných individuí a kdo by to řekl, každý z Vás má nějakou super-schopnost. To zní jako ta pravá partička.

Během hry budeme čelit manipulacím, lstím, ale především snaze a síle dosáhnout úspěchu a tím také splnit svůj úkol, osvobodit se a uniknout z tohohle spikleneckého světa. Jedná se o third-person singleplayer adventuru, silně podřízenou příběhu. Je to příběh o naději, lásce, přátelství a robotech – z toho všeho nejvíce, zde hraje roli síla slov. A jak už jeden moudrý čaroděj řekl “Slova jsou dle mého, ne tak skromného názoru, naším nejextrémnějším nástrojem pro působení bolesti ale stejně tak i léčení”.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button