ExkluzivněNovinkyPS4

The Last of Us Part II – State of Play

Ve 25 minutovém videu se nám dostává bližšího pohledu na vše co by jsme potřebovali vědět. Dozvídáme se něco nového o herním světě, nepřátelích, herních mechanikách a také se nám dostává pohled na dosud neviděný 8 minutový gameplay.

Návrat do zdevastovaného USA

Vývojáři informacemi rozhodně nešetřili a dost se rozpovídali i o samotném příběhu The Last of Us Part II. Nacházíme se několik let po událostech prvního dílu a devatenáctiletá Ellie si poklidně žije v táboře přeživších, zde ale nesetrvá dlouho, jelikož po krvavých událostech tábor opouští a vyráží zpět do divočiny.

Při našich cestách po USA se nám opět vystřídá několik ročních období stejně jako tomu bylo v díle prvním. Vývojáři si pro nás přichystali hned několik velkých měst, do kterých se podíváme, avšak nejvíce herního času strávíme ve zpustošeném Seattlu, kde proti sobě soupeří dvě frakce, které nám budou znepříjemňovat náš pobyt.

Svět The Last of Us Part II bude opravdu veliký a proto se po něm Ellie nebude pohybovat jen po svých. K dispozici bude také jízda na koni, nebo na člunu, který se nám bude nejvíce hodit v zatopených ulicích Seattlu.

The Last of Us Part II bude více zaměřené na stealth, který vám umožní projít většinu situací ladně a bez větších problémů. Ellie se dostává možnosti plížení vleže, a tak se může jednoduše skrýt pod auty či ve vysoké trávě. To ale nemění nic na tom, že bude muset být stále v pohybu, jelikož nově za sebou nechává i pachovou stopu, kterou mohou vysledovat psi nepřátel.

Za zmínku také stojí brutalita, se kterou se ve hře vůbec nešetří. A není to vůbec špatně, jelikož to dodává temnou a ponurou atmosféru, která pěkně dokresluje celkový zážitek.

The Last of Us Part II dorazí na PlayStation 4 19. června a nám nezbývá nic jiného než se těšit a doufat v úspěšné pokračování.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button