NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Crysis se vrací!

A bohužel (nebo bohudík?) to není s novým dílem, ale s remastered edicí prvního dílu, který uchvátil celý svět svou nadčasovou grafikou! První díl Crysis proslavil studio Crytek a jejich engine po celém světě, díky tehdy neuvěřitelné grafice jenž nastavila nový standard, který konkurence jen stěží doháněla.

Hra navíc nabízela i unikátní hratelnost, svěží mechaniky a hlavně i relativně kvalitní příběh. Její nástupci už bohužel tak úspěšní nebyli a tak studio Crytek upadlo po několika chybách v totální nemilost, která ho málem stála krk. Naštěstí se studio relativně nedávno proslavilo s “novinkou” HUNT: Showdown, která Cryteku vlila do žil novou krev, ale i tak potřebnou finanční injekci. Je to právě i díky tomuto úspěchu, že jsme se dočkali remasterované edice prvního Crysis, které nabídne vylepšenou grafiku, textury, modely, ale i tolik populární ray tracing. Remastered edici oznámilo studio pravděpodobně neúmyslně na svých stránkách. Ty byly po chvíli staženy, ale na twitteru se objevuje jeden obrázek vedle druhého a my tak víme i to, že se hra podívá i na všechny aktuální konzole!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button