NovinkyPC

League of Legends a předsezóna 2020

Ano ano už je to tak, nemáme tu jen sezónní změny, ale i změny předsezónní. Ale můžeme to mít RIOTu za zlé? Ne. Vždyť se jedná o další velký update, který masivně ovlivní hratelnost v průběhu celého zápasu.

League of Legends jde prostě s dobou a tak se mění podle toho, co hráči požadují. Jedna z hlavních změn, které tento update přinese je dle nás větší aktivita soubojů a celkové urychlení zápasů. Mrkněte ostatně sami na trailer a posuďte jestli máme pravdu.

V předsezóně 2020 tudíž čeká v každém zápase celá řada odlišných a pamětihodných prostředí, která mohou hráči ovládnout.

Vzestup živlů vdechne VŽ život tím, že krajinu v každém zápase promění prapůvodní magie živelných draků. Třetí drak před svým zrozením promění Žleb a jeho živel pak bude ten jediný, který se bude objevovat do konce zápasu.

Pekelný žleb

Pekelný drak roztrhá žleb a vytvoří nové cesty skrz tábory buffů. Rovněž jim spálí křoví. Dračí jáma samotná se navíc promění v roztavenou říši pekelného draka a stěny v ústí jámy se rozdrolí. Nové cesty vytvoří příležitosti pro rychlý přepad nebo úhybný manévr, který váš protivník nečeká.

Mořský žleb

Mořský drak vdechne žlebu nový život tím, že rozšíří stávající křoví, kolem dračí jámy vyroste nové křoví a krajinu zaplaví kaluže vody. V každém kvadrantu džungle navíc vyraší medovky. Propližte se džunglí nebo hledejte nové možnosti pro přepady.

Oblačný žleb

Síla oblačného draka vytvoří vzdušné proudy v džungli a dračí jámě, které zrychlí šampiony v okolí. Uhýbejte mířeným střelám nebo se rychle vrhněte na nepřátele, kteří se snaží ukrást vzdálený klíčový úkol.

Horský žleb

Horský drak vyvolá ve žlebu seismické změny. Ze země vyrazí skalní útesy, které vytvoří pár děsivých úzkých uliček a míst vhodných pro přepady, a to zejména v ústí samotné dračí jámy. Extra těsné prostory skýtají příležitost pro obrovská plošná komba a vytvářejí pár zajímavých úkrytů v oparu neznáma.

Více informací v kompletním patch notes League of Legends zde.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button