NovinkyPC

John Wick Hex už má datum vydání

Hra, která je příběhem zasazena do doby před prvním filmem, se na našich monitorech ukáže 8. října. Tvůrci z Bithell games připomínají svůj počin také novým trailerem.

Poměrně překvapivě se nejedná o FPS akci, ale spíše o strategickou hru ve stylu XCOM. Jen s tím rozdílem, že ovládáte pouze Johna Wicka a souboje neprobíhají v tazích. Tvůrci totiž do hry zasadili neobvyklý koncept, kdy vše probíhá v reálném čase a vy své akce plánujete na časové ose.

Čas se vždy v určitý okamžik zastaví a vy tak máte možnost naplánovat si, co uděláte. Musíte ale také myslet na ofenzivní převahu svých nepřátel. Nebyl by to totiž John Wick, aby se neustále nepotýkal s několika zabijáky najednou. Pokud si ani tak nedokážete představit, jak by to všechno mohlo fungovat, stačí se podívat na krátké gameplay demo.

Zdá se, že John Wick Hex bude nabízet opravdu nevšední herní zážitek. Mnoho strategických možností v kombinaci se zajímavých zasazením příběhu dává hře poměrně solidní potenciál. K dostání bude za $20 exkluzivně na Epic Store.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button