NovinkyPCPS4Xbox One

Capcom odhalil nový Resident Evil

V září proběhla uzavřená beta neznámého Resident Evil projektu pro vybrané hráče, nicméně doposud nikdo nevěděl, o co přesně se jedná. To se ale změnilo právě včera, kdy na akci Tokyo Game Show vyšel teaser na nový RE, prozatím s podtitulem Project Resistance, na který se můžete podívat níže. Nejedná se však o klasický přírůstek do série, jak by se mohlo zdát, půjde totiž o multiplayerový titul.

S největší pravděpodobností to vypadá, že v titulu půjde o asynchronní hru více hráčů, konkrétně čtyři na jednoho, kdy skupinka přeživších bude bojovat proti hráči, který bude ovládat dění v komplexu Umbrella Corporation. Došlo však také na milé překvapení – hráč totiž bude moci ovládat ikonické nepřátele z tohoto slavného univerza, jako je například Tyrant. Od 12. do 19. září se budou moci PS4 a Xbox One hráči z Japonska přihlásit do beta verze a od 4. do 7. října si ji pak budou moci zahrát. Detaily o betě mimo Japonsko však poskytnuty nebyly. Titul je zatím připravován pro platformy PS4, Xbox One a PC na službě Steam.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button