HryNovinkyPC

Byl oznámen Homeworld 3

Na právě probíhající akci PAX West 2019 došlo k velmi potěšujícímu oznámení – v předprodukční fázi je totiž třetí díl dnes už legendární strategie Homeworld a my se tak dočkali poutavého traileru, na který se můžete podívat ve videu níže. Bližších informací jsme se ale prozatím nedočkali, jediné, co víme jistě, je, že to nebude prequel a bude se tedy odehrávat někdy po událostech dvojky. Přesné datum vydání prozatím dané není, autoři z Gearboxu nicméně plánují hru vydat do konce roku 2022 a tedy si na ni ještě nějakou chvíli počkáme. Vydání je prozatím plánováno pouze pro PC.

V případě, že máte zájem vývoj podpořit, můžete tak udělat na crowdfundingové síti Fig, nicméně cíl této kampaně byl určen na symbolický jediný dolar, takže se jedná spíše o cestu, jak si hru předobjednat a získat k tomu nějaké bonusové odměny.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button