NovinkyPCPS4Xbox One

Dark Envoy | Nové cRPG od tvůrců Tower of Time


Taktické turn-based, izometrické RPG – žánr, kterému se v posledních letech daří víc než čemukoliv jinému. Není ostatně divu, když tu máme takové kousky jako Divinity: Original Sin 2 nebo Wasteland 2 a jiné průkopníky žánru.

Na stejné vlně se v minulém roce svezlo i všemi chválené Tower of Time – prvotina Polského studia Event Horizon, které chtělo dokázat, že CD Projekt Red není jediný, kdo umí v Polsku dělat skvělá RPG. Dark Envoy nám přinese otevřený svět s tahovými souboji a mixem prvků z her jako Divinity, XCOM, Dragon Age, Mass Effect atd.

Asi si říkáte, že takový mix nedopadne dobře, ale co když se tvůrci snaží brát z daných her jen to nejlepší? Autoři již teď vyzdvihují hlavně systém ovlivňující celý svět kolem vás. Každé vaše rozhodnutí, každé zabití nepřítele ovlivní nenávratně vše kolem vás a tak se vám zpřístupní stovky možností jak tuto hru hrát a dohrát. Přidejte k tomu zajímavý příběh, poutavý vizuální styl, mix magie a technologie a máte recept na minimálně zajímavou hru.

Zaujal vás Dark Envoy? Jaký máte názor na cRPG a celkově RPG jako taková?

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button