HryNovinkyPCPS4PS5

Worms Rumble. Představení nové arény | Novinka

Kdo by neznal staré dobré Worms. Oni na nás také nezapoměli. Jsou tu s námi dál a smrtonosnější než kdy dřív. První verze hry vyšla v roce 1994. Od té doby prošla hra velkým množstvím úprav, ale princip je stále stejný. Už jen když tohle píšu si vzpomenu na zvuk při hození Holy granade. Série od společnosti Team17 získala také v průběhu let mnoho ocenění. Například Nejvíce originální hra na EMAP Awards.

Worms Rumble

Určitě si pamatujete tituly jako Worms World Party (moje oblíbená) nebo Worms 4: Mayhem. Wormsíci si proklestili cestu přes 2D zpracování až k dnes klasickému 3D. Základ hry je jasný. Hrát za malého červa a pomocí vašeho bohatého arsenálu zbraní prostě zabít ostatní červíky. Verze hry s podtitulem Rumble je poměrně dost mladá. Vznikla v roce 2020 a je založena na real time hraní.

Nová mapa

V nové aktualizaci se setkáme se zbrusu novou mapou Battlegrounds Bank Arena. Na výběr bude z několika verzí jak tuto mapu hrát. Je libo Deathmatch ? Není problém. K dispozici je také Team Deathmatch, kde se proti sobě postaví týmy 12 vs 12 hráčů. To už je slušná řežba. Nebo si troufáte hrát na akčního hrdinu a pokosit všechny ostatní? Tak zkuste Last Worm Standing. Možností je však více. Arsenál zbraní je podobný tomu co třeba znáte z dřívějška. Kromě klasické bazuky a granátů se dočkáme i Sheep Launchers nebo Sentry Turrets. Pohyb po mapě nám usnadní různé háky, lana ale i jetpack.

Jedno překvápko pro vás ale přeci jen mám. Tento víkend je hra na herní platformě Steam zdarma na zkoušku. Čas máte do pondělí. A aby toho nebylo málo, až do středy 24.2 je také bonus v podobě dvojnásobných XP a herní měny. Aktualizace obsahuje také DLC v podobě nových skinů a abych nezapoměl, taky vyladění chyb a chybových hlášek. To je asi tak to nejdůležitější. Kdyby něco, pište komenty a můžeme o tom pokecat dál.

Určitě jste gameři jako my všichni v redakci. Ale jak hraní her ovlivňuje naše mentální zdraví? Naše redakce si dala tu práci a trochu se v tom pohrabala. Mrkněte. Výzkum ohledně mentálního zdraví hráčů.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button