NovinkySeriály

Vyšel trailer na 2. sérii Mythic Quest

Společnost Apple TV+ vydala trailer na 2. sérii komediálního seriálu Mythic Quest. Měla by přímo navázat na první řadu Raven´s Banquet. A už trailer na druhou sérii je nabitý skvělými hvězdami v čele s rapperem Snoop Doggem, který bude mít v seriálu zatím nespecifickou roli. Je ale oblečen přímo na zelenou obrazovku, takže se může jednat o nějaký šílený efekt.

O čem je Mythic Quest?

První série se zabývala vývojářským týmem, který vytvořil tu největší multiplayerovou videohru všech dob. Hra sklízela úspěchy úplně všude, problémy ale začaly vznikat na pracovišti, kde se nové světy budují.

V seriálu je k vidění hned několik známých tváří v čele s Imani Hakim (Burning Sands, Volání o pomoc), Davidem Hornsbym (Minority report, Pearl Harbor), Rob McElhenney (Fargo, It´s Always Sunny in Philadelphia) nebo Jessie Ennis (Slash, Valley Girl). Jedním z tvůrců je navíc Charlie Day, kterého jsme mohli vidět například v Šéfové na zabití nebo Pacific Rim.

Nejedná se o vyloženě špatný seriál, pokud máte rádi hry tak vás pobaví. Nicméně není to jedno z těch děl, ke kterým si sednete a musíte vidět úplně všechny díly najednou nebo se z toho zblázníte. Pokud ale nebudete rýpat vyloženě do věcí jako „takhle se rozhodně hry netvoří“ tak si seriál užijete a můžeme vám ho vřele doporučit.

Co se týká druhé série podívejte se na trailer a jednoduše: „Goodbye Raven´s Banquet, hallou somethin else.“

Zobrazit více

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button