NovinkySeriály

První trailer na poslední řadu Zaklínače s Henry Cavillem je tady

Fanoušci Zaklínače se konečně dočkali prvního pořádného traileru na na třetí řadu Zaklínače od Netflixu a to přímo během živého přenosu Summer Game Fest (o tom pro vás chystáme podrobný speciál).

Nejnovější série této “kontroverzní adaptace” fantasy knih, se stala hitem hlavně díky skvělému zpracování Geralta s Henry Cavillem v hlavní roli. A jak to tak vypadá, třetí řada hodlá vytěžit před jeho odchodem ze seriálu maximum. Vidíme tak Geralta, jak podřezává hrdla, Yennefer střílející ohnivé koule a Ciri, která se potýká se zkázou, kterou za sebou zanechává. Jsou tam monstra, labyrinty, maškarní bál a dokonce i „Burn The Witch“ od Radiohead. Mrkněte ale sami:

Druhá řada seriálu skončila v prosinci 2021, takže vám bude odpuštěno, že si nepamatujete, čím vším si Geralt, Ciri a Yennefer dosud prošli. Poslední epizoda obsahovala spoustu velkých odhalení a stačí říct, že politické a metafyzické sračky konečně začínají dopadat na fanoušky neznalé knih. Elfové chtějí Ciriinu starší krev, aby znovu vybudovala jejich civilizaci, a Severní králové, nilfgaardský císař Emhyr a Divoký hon ji pronásledují taky, takže pokračujeme v útěku.

Třetí sezóna je ale hlavně tou poslední, kdy fanoušci uvidí Henryho Cavilla jako Geralta. Zvěsti a konspirační teorie o tom, proč se s Netflixem rozešli, se stále šíří světem a tak do nich není potřeba nějak zabředávat (všichni víme, že se seriál rozchází s knihami tak moc, že se Cavill nasral a řekl, že v takové … hrát nebude). To důležité je, že našel nový domov u Amazonu a chystá se hrát v adaptaci Warhammer 40K. Role Geralta se mezitím ujme Liam Hemsworth. Třetí řada Zaklínače začíná 29. června, ale byla rozdělena na dvě části. Druhá, která zahrnuje epizody šest až osm, bude spuštěna až 27. července.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button