KnihyNovinky

Jaké asi bylo jídlo ze světa Zaklínače? Odpověď vám dá kuchařka

Fantasy kuchařek je spousta, máme kuchařky ze světa World of Warcraft, Final Fantasy, Star Wars, nebo třeba Alien. Je jich opravdu nepřeberné množství. A brzy se k nim přidá i ta ze světa Zaklínače. The Witcher Cookbook. Slečny Anita Sarna a Karolina Krupecka již nějakou dobu provozují web věnující se receptům z Kontinentu. Teď je dostaneme v tištěné podobě.

The Witcher Coockbook, jak se kniha jmenuje, bude „oficiální průvodce jídlem Kontinentu“. Alespoň takto knihu popisuje oficiální popisek. Kuchařka bude obsahovat 80 receptů inspirovaných sérií The Witcher od polských CD Projekt Red. K dostání by měla být v průběhu října.

Elfí cibulačka

Jak už jsem zmínil, Anita Sarna a Karolina Krupecka provozují dva kulinářské blogy, Nerds Kitchen a Witcher Kitchen. Jejich recepty vypadají opravdu skvěle a lákavě. Obě jsou velké fanynky kuchtění, fantasy her a knih. Jejich prvním projektem byla právě Nerds Kitchen, kde zveřejňují recepty inspirované všemožnými filmy, knihami a hrami. Witcher Kitchen vznikl později. „Zaklínačské universum a evropská kuchyně jsou nám velmi blízké, rozhodli jsme se vytvořit samostatný projekt věnovaný tomuto mimořádnému světu.“

Fried Groats ze seriálu The Witcher

The Witcher Coockbook bude k dispozici ve vázané verzi za 35$, nebo v kindle verzi od Amazonu za 15$. Vyjít by měla přesněji 25. Října. Knihu již můžete předobjednávat.

Zkusíte nějaký ten recept? Já do toho určitě půjdu. Inspirace na webu mají děvčata spoustu.

Zdroj
Foto: Witcher Kitchen

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button