KomiksNovinky

Fortnite ve světě Marvelu – zuří Nulová válka!

Mezi hity minulého roku se bezpochyby řadí úspěšná minisérie Batman/Fortnite, díky které jsme se dozvěděli, jak by to vypadalo, kdyby do Fortnite pronikl Temný rytíř. Tento počin po celém světě sklízel úspěch a tak není divu, že s touto tematikou budou tvůrci pracovat i nadále. Tentokrát se do počítačového klání zapojil Marvel a rozhodl se konkurenční DC trumfnout.

Oznámena byla nová pětidílná komiksová série Fortnite x Marvel: Nulová válka. Ten do světa Fortnite vyšle své přední hrdiny a to konkrétně Spider-Mana, Wolverina, Iron Mana a Shuri z Black Panthera. Scénář bude opět psát Christos Cage, který psal předchozí komiks s Fortnite tématem. Společně s ním se na scénáři bude podílet ještě Donald Mustard z firmy Epic, jehož nejvýznamnějším přínosem pro dílo je, že patří mezi hlavní lidi významně se podílejí na hře Fortnite. Těšit se můžeme také na kresby Sergia Davila a originální obálky, které přichystal Leinil Francis Yu.

Ostrov, kde se nekonečně dlouho válčí

Na tajemném ostrově probíhá nekonečná válka, kterou může zastavit jen jediná věc – úlomek Bodu Nula. Ten ovšem uvízl v marvelovském světě a tak hrdinům z Fortnite nezbývá nic jiného, než se pro něj vydat. Musí se pokusit najít úlomek dříve, než dojde ke katastrofě. Jak se tak stává, cestou si získají nové přátele i nepřátele. Odhalí také existenci silné a nebezpečné organizace, která taktéž usiluje o získání Nulového úlomku a tak možná ani tým složený z těch nejodvážnějších a nejsilnějších hrdinů nemusí na tento úkol stačit.

Předobjednávkové šílenství

O sérii Fortnite x Marvel: Nulové šílenství je velký zájem už nyní, ačkoliv začne vycházet až 8.6.2022 souběžně s americkým vydáním. K dostání bude jak v knihkupectvích, tak v novinových stáncích. Kromě komiksu se také můžeme těšit na herní bonusy v podobě skinů a artefaktů. Na závěr bych ráda dodala, že ačkoliv článek vychází 1.4., nejedná se o aprílový žert.

Jaké další spolupráce se můžeme v herním světě Fortnite dočkat? V našem nedávném článku si o tom můžete přečíst více. Pokud vás zajímá spíše téma Batman ve Fortnite, určitě zavítejte na tento článek s podrobnějšími informacemi.

Zdroj
Foto: Crew

Anna Hynešová

Ráda hraju hry a občas jen tak streamuju na Twitchi.🎬 Odkud mě můžete znát? Indian | Filmové novinky | Simosvět | Creeprovinky | Blackhole | Gejmrbox | Zing.cz | Hrajeme s Annie | elderscrolls-online.cz | Roleplaysvet.cz

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button