NovinkyPC

Sons of the Forest se opět odkládá

Nový projekt od studia Endnight Games opět posouvá termín vydání. Původní datum vydání bylo naplánováno na 20. května, ale z oficiálního Twitter účtu se dozvídáme, že Sons of the Forest se posouvá na říjen tohoto roku. Důvody jsou zcela prosté. Vývojáři nemají hotovo a jejich plánovaný termín byl až „příliš ambiciózní“.

Studio se zapsalo divákům do paměti svým titulem The Forest. Hororová survival hra s otevřeným světem. Jednalo se dost drsnou řežbu, kde nebylo jediným problémem přežít jen nástrahy lesa a drsné přírody. V okolí se potulují zmutovaní nepřátelé, kteří vám chtěji urvat hlavu. Prostě jen tak, protože to podle nich je dobré trávení volného času.

Pokračování s názvem Sons of the Forest se odkládá již podruhé. Poprvé měl vyjít už v roce 2021. Je to celkém dlouhá doba, když uvážíme, že oznámení pokračování se vyhlásilo na konferenci The Game Awards 2019. Snad to za to čekání bude stát, protože první díl byl skvělý.

Z pokračování nebylo odhaleno mnoho. Zatím pouze několik trailerů a zpráv o odložení vydání. Děj hry se ale odehrává na ostravě s mutanty. Jako výzbroj si hráč může vyrobit provizorní oštěpy, kamenné sekery a v inventáři nebude chybět ani stará dobrá výbušnina C4 a útočné pušky. Náboje si ale asi vyrobíme těžko.

Nezbývá nám tedy nic jiného než čekat, jestli se studiu konečně podaří trefit s datem vydání a my se tak dočkáme pěkného zpracování titulu, na který spousta hráčů jistě čeká. Vydání se plánuje pouze na PC, ale v budoucnu může být vše jinak. Proto zůstaňte stále na pozoru a sledujte další novinky.

Mezitím se můžete podívat na naši recenzi komiksu Krize Identity. I superhrdinové jsou většinou jen lidi a musí řešit i obyčejné problémy. Jen u nich to má daleko větší dopad.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button