NovinkyPCPS4Xbox One

Roller Champions se zase odkládají

Pamatujete si ještě vůbec někdo na tu novinku, která z čista jasna přišla na E3 v roce 2019? Mám na mysli Roller Champions, novou hru z dílen společnosti Ubisoft. Zaujala hráče svojí barevností, zábavností a skvělým nápadem hned při svém představení. Bude tomu již skoro čtyři roky od jejího odhalení a od první hratelné verze hry, kterou si nejrychlejší fanoušci, mě nevyjímaje, mohli po dobu E3 v roce 2019 zahrát. Bohužel jak se zdá, ještě nějakou dobu se k plné hře jen tak nedostaneme.

Bohužel je tomu tak. Původně bylo datum vydání této free-to-play sportovní zábavy naplánováno na začátek roku 2022. Začátek roku je za námi a bohužel hra stále nikde. Dokonce i Ubisoft se k tomuto neúspěchu už ani pořádně nehlásí. Kdybyste chtěli najít oznámení o odložení hry na webu hry či oficiálních sociálních účtech hledali byste marně. Toto oznámení totiž Ubisoft sdělil pouze skrze discord kanál hry.

Co je však ještě více znepokojující mimo formy tohoto oznámení je i důvod proč hra byla odložena. Hráčům bylo sděleno pouze vágní oznámení o tom, že vývojáři po zhodnocení stavu hry potřebují ještě více času k jejímu dokončení, aby mohli hráčům přinést ten nejlepší možný zážitek. Samozřejmě se nezapomínají zaštítit, jak moc dobře si uvědomují kolik lásky a podpory od hráčů Roller Champions za ty léta obdrželi a jak moc si toho všeho neskutečně váží.

Našlápnuto k úspěchu

Nemohu posoudit jakou dáváte pravděpodobnost této hře, že někdy vyjde. Za mě se stále blížíme čím dál tím více nule. Dokonce bych se odvážil tvrdit, že tato hra pomalu spadá do kolonky nikdy nedodělaných titulů hned vedle Skull and Bones. Ovšem u Skull and Bones máme z poslední doby alespoň vidinu, že se jí skutečně dočkáme.

Někdy bych se rád podíval na vývojářský dokument k této hře. Na mysl mi totiž nejde zásadní věc. Jak je možné, že hra, která se tak skvěle prezentovala na E3 v roce 2019 a následně v otevřené betě v roce 2021, může stále mít problémy s vývojem. Abych byl zcela otevřený, tak podle mých vzpomínek bylo Roller Champions při uvedení v roce 2019 již v podstatě hotové.

Živě si pamatuji, jak jsem s kamarády u této skvělé hry trávil veškerý čas, který byl v uzavřené betě dán. Mechaniky fungovaly, optimalizace na skvělé úrovni, prostě paráda. Postupem času však nadšenost upadala. Alespoň to tak bylo z mého pohledu. Z minulé bety, která byla v roce 2021 jsem již necítil od vývojářů takový zápal pro věc. Hra byla do jisté míry zjednodušena. Dostala jiný grafický kabát, což bylo do očí bijící zvláště u herních postav. Prostě a jednoduše už to začalo ztrácet šmrnc.

Foto: Roller Champions

Aktuálně je Roller Champions podle vývojářů odloženo na období léta letošního roku. Nezbývá nám tedy nic než čekat jestli se skutečně titulu dočkáme a hlavně v jaké podobě. Osobně doufám, že ten šmrnc hra neztratila a na pole free-to-play her společnost Ubisoft dosadí nového konkurenta Rocket League a jemu podobných her.

Zdroj
Foto: Wallpapersden

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button