KnihyNovinky

Oznámena kniha The Art of Mafia Trilogy!

První díl série Mafia z roku 2002 patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy. K příležitosti 20. výročí série vznikne unikátní prémiový artbook The Art of Mafia Trilogy, ve kterém si máte možnost prohlédnout celou sérii Mafia od prvních vývojářských krůčků až po současnost.

Mafia je jeden z prvních velkých titulů, který dobyl také zahraniční trhy a zasadil ČR do videoherní mapy světa. Spolu s dvojicí následujících pokračování série prodala miliony kusů po celém světě.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo prosadit vznik tohoto nádherného artbooku a také za fakt, že se jeho autorství zhostil český tým společnosti Xzone. Stejní autoři se již osvědčili při tvorbě artbooků The Art of Kingdome Come: Deliverance nebo třeba The Art of Creaks.“ říká Chalid Himmat, general manager společnosti Cenega Czech.

Kniha The Art of Mafia Trilogy je oslavou 20. výročí série. Nahlíží do její spletité historie a fanoušky nadchne i některými nikdy neviděnými materiály. „V The Art of Mafia Trilogy se podíváme pod pokličku, názvu knihy navzdory, rovnou čtyřem hrám. Své kapitoly se totiž dočká také nedávný remake prvního dílu,” dodává Josef Netrh, editor chystaného titulu.

„Na Mafii vyrostla celá jedna generace českých hráčů a máme proto ohromnou radost, že jsme se do téhle knihy mohli pustit. Sice to zní otřepaně, ale je to doslova splněný sen,” říká Martin Schovanec, spolumajitel obchodu Xzone. Pro Xzone je to v pořadí již třetí velký videoherní artbook, na kterém pracuje.

Artbook vzniká v úzké spolupráci se studiem Hangar 13, které pracovalo nejen na hrách Mafia 3 a Mafia Definitive Edition, ale najdeme v něm i řadu veteránů z celé historie série. Jejich zkušenosti a vhled jsou pro knihu nepostradatelné.

Distribuci a vznik připravovaného titulu zastřešuje videoherní distributor Cenega Czech s.r.o., díky kterému ji po vydání najdou čtenáři a hráči v každém dobrém knihkupectví.

The Art of Mafia Trilogy vyjde samostatně v české a anglické jazykové verzi.


Autoři: Hangar 13 / Xzone
Distribuce: Cenega / 2K Games
Počet stran: cca 230–260
Rozměry: 300 × 230 mm, vázaná
DMOC: 999 Kč
Předpokládaný termín: 29. 8. 2022
V předprodeji na Xzone!

Zdroj
Foto: Xzone

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button