NovinkyPCTOP žebříčky

TOP 10 hrdinů ze světa World of Warcraft

Ačkoliv samotný World of Warcraft poslední roky upadá, máme zde od Blizzardu aspoň jednu super věc. Obrovský lore Warcraft universa, který je protkaný nejen hrami, ale i knihami, komiksy, mangou a Ragnarem Lothbrokem. Nyní je to už tak velká bublina, která poté, co značku koupil Microsoft, buďto asi splaskne a pomalu se dočkáme jejího konce nebo najednou povstane a bude opět nejhranější online hrou na světě. Spolu s lorem na světlo světa přišli i hrdinové, kterých jsou dneska už desítky a s těmi méně slavnými možná stovky. Jací jsou ale nejspíš ti “nejlepší”? Ti, kteří ovlivnili Azeroth nejvíce, ať už pozitivně či negativně? To se dozvíte už za chvíli. Já pak budu doufat, že mě neukamenujete.

10. Arthas Menethil

Princ Lordearonu a paladin. Vytrénován samotným Muradinem Bronzbeardem a žák legendárního Uthera Lightbringera. Ale také držitel Mrazivého smutku, otcovrah, král Lichů a ten, jenž přivedl Plamennou Legii na Azeroth. To je docela slušný výčet na někoho, kdo „zemřel“ v pouhých jedna třiceti letech potom, co se rozhodl s armádou nemrtvých dobýt celý svět. Nebudeme si asi nic nalhávat, Arthas je z dnešního pohledu jeden z těch hlavních záporáků.

Je ale také obrovskou obětí okolností, vždyť to byla jeho touha po spravedlnosti a lítost nad smrtí každého občana Lordearonu, co ho přivedlo do Northrendu vzít artefakt, který pohltil jeho duši a zničil v něm zbytek lidskosti. Jak by to s tímto hrdinou asi dopadlo, kdyby místo dobytí Dalaranu nebo Quel’Thalasu odjel s Jainou Proudmoore za západem slunce. Ostatně jeho nejznámější heslo zní: „Má víra ve světlo je neochvějná.“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Následující stránka
Zdroj
Foto: WallpaperAccess

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button