NovinkyPCPS5

Forspoken bude brutální masakr pouze pro dospělé

Připravovaná hra Forspoken od společnosti Luminous Productions se pěkně vybarvuje. Od portálu ESRB dostala hodnocení „M“. Portál ESRB hodnotí hry a podává informace o tom, jestli je hra vulgární a obsahuje násilné scény nevhodné pro mladé hráče. Značka „M“ znamená, že Forspoken je určena pouze pro dospělé, kvůli vulgarismům a násilným scénám.

Akční RPG s otevřeným světem bylo očekávaně ohodnoceno dost vysoko. Forspoken obsahuje spoustu vulgárního jazyka, ale také i brutální cutscény. Body zdůvodňující hodnocení jsou jednoznačné:

  • Postava pokoušející se skočit z budovy
  • Násilí a vulgární mluva
  • Monstra zabíjející civilisty
  • Zbraně a krev

Forspoken vypráví příběh hlavní protagonistky Faye, která byla násilím odvlečena z New Yorku do fantasy světa Athia. V něm se pomocí magických sil snaží přežít ze všech sil, aby mohla najít cestu domů. Athia je rozdělena na čtyři říše, které je možné prozkoumat a ve kterých není o boj s příšerami nouze. Také se musí pustit do boje s Tanty. Dříve oblíbení panovníci, kteří se ale obrátili na temnou stranu a v říši Athia nastolili hrůzovládu.

Forspoken se plánuje vydat 24. května na PC a PlayStation 5. Na obě platformy se bude prodávat za 70 dolarů.

Jen tak odbočím. Využíváte službu Google Stadia? Tohle by vás mohlo zajímat.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button