NovinkyPCXbox Series X

Do Zóny se ve S.T.A.L.K.E.R: Heart of Chernobyl jenom tak nevrátíme

Rok 2022 je zatím plný videoherních odkladů. Po zpackaném loňském roce, kdy nedokončených her vycházelo jako hub po dešti to nutně nemusí znamenat nic špatného. Obzvláště, když jsme her, které byly opravdu dokončené dostali v loňském roce asi tolik, jako má běžný člověk doma šafránu. Sekeře videoherního kata pro tento rok se pak nevyhnulo očekáváné pokračování série S.T.A.L.K.E.R. To se z plánovaného dubnového vydání odsunulo až na konec roku.

Důvod pro tento odklad je prostý. S.T.A.L.K.E.R 2 je dosud největší projekt studia GSC Game World a jako takový ho vývojáři chtějí dotáhnout do dokonalosti. Dle slov vývojářů si pak dovedení hry do tohoto stavu žádá spoustu testování a uhlazování nedostatků. A abychom dostali co nejlepší produkt jsou vývojáři připraveni nad vývojem hry strávit tolik času, kolik jen bude potřeba. Dále bychom pak také v průběhu roku měli dostávat nejrůznější novinky a informace týkající se hry. Ty nám studio poskytne jak na sociálních sítích tak i na webu samotné hry.

Oficiální vyjádření vývojářů

Hry bychom se měli dočkat 8.12.2022 na všech Xbox Series X, Xbox Series S a PC.

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button