HryNovinkyPC

Lost Ark – Tančit jako Wardancer bejby?

Titul od vývojářů z Smilegate RPG pod štítem Amazonu snad už není třeba představovat. Kdyby přece jen, můžete se o něm něco dočíst přímo na našem webu. Dříve jsme vás již informovali, že vývojáři se pustili do své vlastní série videí zvané Heroes of Arkesia. Tato série nám postupně představuje hratelné třídy a jejich příběhové pozadí. Nejedná se zrovna o nic, z čeho se posadíme na zadek, ale jako lákadlo a poměrně příjemná podívaná slouží dobře. Tentokrát zde máme další hratelnou třídu z Lost Ark. Wardancer!

Oproti již dříve představenému Berserkerovi je Wardancer poměrně originálním povoláním. Postavy s touto třídou budou k boji používat převážně pěsti a kopy. Wardanceři jsou mistři bojového umění beze zbraně. Zároveň ovládají sílu elementů, konkrétně element vzduchu. Jak již určitě předpokládáte, Wardancer je agilní třída zaměřená na rychlost, rychlé útoky i rychlý přesun po bojišti. Můžeme polemizovat nad inspirací v různých asijských filmech, kde hrdinové ovládají podobné bojové umění a zároveň element vzduchu. Lost Ark však tomu všemu dodává svůj nezaměnitelný šmrnc. Spoušť, kterou dokáže Wardancer vyvolat, vypadá opravdu úchvatně.

Lost Ark je stále zatím ve fázi předběžného přístupu. Titul si můžete předobjednat na platformě Steam, po vydání však bude titul zcela zdarma. Otázkou zůstává, zda se později titul nepropadne do formátu pay to win. Bohužel, podobné f2p tituly mají tendenci do tohoto pekla rychle spadnout. My vývojářům držíme palce, jelikož titul má opravdu velký potenciál a vypadá fakt dobře. Lost Ark vyjde v plné verzi 31. března 2022.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button