HryNovinkyPCPS5Xbox Series X

Assassin’s Creed Valhalla – Oskoreia Free Update už je za dveřmi

Můžeme o tom pochybovat, můžeme o tom spekulovat, ale pravdou je fakt, že AC Valhalla je bezesporu úspěšný titul se silnou fanouškovskou základnou. Osobně se mi nelíbí styl šablonovitých her, který Ubisoft v poslední době používá. Spousta hráčů je však jiného názoru a hry od Ubisoftu dokonce právě proto hrají. Poslední vlajková loď série Assassin’s Creed tak i dlouho po svém vydání získává další a další obsah. V následujících dnech se hráči můžou těšit na Oskoreia festival – free časově omezený update, který do hry přidá spoustu nových kratochvílí. Pojďme se na ně podívat.

Zmínky o Oskoreia festivalu datamineři objevili už někdy v září letošního roku. Hlavním motivem je divoký hon. Ten není patentem zaklínače, jak si mnozí myslí, ale patří mezi folklór různých národů napříč Evropou. Berte to prosím na vědomí než se do Ubi pustíte kvůli vykrádání jiné značky, ano? Zpět k festivalu. Bohové rozhodli sestoupit na Midgard za účelem lovu. Nerozlišují však zvěř od lidí a loví vše, co jim přijde pod ruku. K dispozici tak budeme mít samozřejmě nové questy, ale i nové volnočasové aktivity, nové odměny a nové oblečky pro našeho/naší Evior,

Zdroj: IGN

Další zajímavou novinkou je Tombs of the Fallen, kde se náš hrdina na chvíli změní spíš v Laru Croft nebo Indiana Jonese. Aktivita zahrnuje řešení různých hádanek, překonávání pastí a poskakování po platformách. Ačkoliv se jedná o hrobku, prostředí uvnitř je poměrně různorodé. Nemusíme se bát šedého kamene kam jen oko dohlédne. Pro průzkumníky a sběrače je to doslova ráj na klávesnici. Festival je přístupný od 11. listopadu do 2. prosince. Jste připraveni? Dobrodružství čeká!

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button