FilmyNovinky

Apex – Bruce Willis se pustil do sci-fi

Podobných příběhů jsme už pár viděli. Skupinka lovců se těší na hon, kde hlavní kořistí bude člověk. Ale někdy se stane, že lovci si ukousnou moc velké sousto a strany se prohodí. Z kořisti je lovec a z lovců kořist. Podobný scénář známe například z filmu Běžící muž, kde si hlavní roli střihl Arnie Schwarzenegger nebo třeba Živý terč, kde v hlavní roli excelovala belgická mlátička JCVD. Tentokrát se k této partě přidá i Bruce Willis ve filmu Apex.

Dědula Bruce si survival hru Apex přizpůsobí k obrazu svému

Bruce Willis zde hraje postavu jménem Thomas Malone. Bývalý policista si odpykává zločin, který nespáchal. A nyní přichází to staré známé klišé. Může si vybojovat svobodu, když přežije smrtonosnou hru s názvem Apex. Lovci vypláznou tučný balík, aby mohli lovit nejnebezpěčnějšího tvora na Zemi. Ale instinkt pro přežití a léta zkušeností v policejním sboru dělají z Thomase doslova noční můru všem, kteří usilují o jeho život. Karta se pomalu obrací a lovců ubývá.

V hlavních rolích uvidíme tedy Bruce Willise (Slzy Slunce, Armageddon), hlavního lovce si střihne věčný představitel záporných rolí Neal McDonough (Kráčející skála, Street Fighter: Legenda z Hong Kongu) nebo třeba mladá herečka Alexia Fast (Jack Reacher: Poslední výstřel, Helen). Za snímkem stojí režisér E.J. Drake. Teprve třicetiletý mladík nám zatím moc nepředvedl a ukočírovat takové hvěždy jako třeba Bruce dá určitě zabrat. Tak uvidíme jak to celé dopadne. Premiéra je naplánovaná na 12. listopadu.

Filmů máme určitě dost. Pořád vychází něco nového a nestíháme to ani sledovat. Ale už jste viděli akční snímek Kate? My jsme ho pro vás zrecenzovali. Tak se mrkněte.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button