aniMAGNovinkyTéma dne

aniMAG #18 – Šaman, vyhoštěný hrdina, nájemný vrah, nebo vyčůraný princ?

Vítejte v osmnáctém vydání naší rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás vždy ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás přehled nejen samotných anime, ale i nějakých novinek ze světa mangy či her. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. AniMAG #18 je totiž jako vždy plný zajímavostí. 

Shaman King se vrací na bojový turnaj

Nový Shaman King má za sebou už přes 20 epizod a jednu kratší pauzu. Jde ale vidět, že se s anime skutečně hodně počítá a že remake slavného anime bude tak úplně kompletní a nebude tam ochuzeni o ani jeden díl. Na pokračování se tak nyní podíváme především s novým openingem, který nás bude provázet v další části série. Ten se jmenuje v češtině „Vstaň! Křič!“ Nový opening bude tak v anime k vidění už na začátku měsíce října.

Code Geass se vrací s přídomkem Super Robot Wars 30

Franšíza, která provází fanoušky nintenda už pěknou řádku let se nyní vrátí v další hře se jménem Super Robot Wars 30. V té se dočkáme několika dalších upravených mech, včetně nových zbraní atd. Máme k vidění také ještě 8 minutovou upoutávku ve které vidíme v akci statečnou policistku J-Deckerovou, magického rytíře Rayertha nebo SSSS. Gridmana. Jednoduše řečeno Code Geass tu s námi bude navěky a Super Robot Wars 30 snad sérii posune opět trošku dál.

Banished from the Heroes’s Party je tu s romantickou ukázkou

První epizoda Banished from the Heroe’s Party se nám už kvapně blíží (premiéra je už 6. října 2021) a tak tu máme kraťoučký trailer s ústřední melodií od skupiny Jyocho se jménem Minna Onaji. Vidíme tak krátkou ukázku toho, jak se vyhozený hrdina bude postupně zabydlovat na opuštěném venkově a jak mu tam nějaká ta neznámá dívka nedá pokoj a prostě se o něj touží starat. Budeme zde tak mít krásné romantické komediální anime s doufejme velice schopnými hrdiny.

Management of Novice Alchemist se dočká animovaného zpracování

Pro osamělého a opuštěného sirotka existuje pouze pár cest jak získat všeobecný úspěch. Pro naši hlavní hrdinku Sarasu je cílem získat kvalifikační list pro alchymii. Po absolvování Královské alchymistické výcvikové akademie, která nevyžaduje nic jiného než schopnosti dostane Sarasa konečně práva na obchod. Jenže místo toho, aby získala nějaký obchod v rušném světě ocitá se na chudém venkově. Co bude dělat aby se uživila?

Je těžké býti geniálním princem v animovaném světě

Anime Genius Prince’s Guide je tu s prvním oficiálním trailerem a ten vypadá naprosto skvostně. Příběh je o princi Weinovi, která se chystá zradit své království. Jenomže kdo by se divil? Má vládnout ubohému malému království, ve kterém je navíc nucen řešit všechny problémy. Dostane tak geniální nápad, vydražit svou zemi a mít možnost tak odejít do důchodu. Bohužel tato jeho metoda se otočí proti němu, protože místo toho, aby byl lidem linčován je jím najednou obdivován. A to prostě nikdo nechápe.

Jak to asi vypadá, když se nejlepší nájemný vrah na světě probouzí v novém světě?

The World’s Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat (delší název si totiž dlouho nikdo nevymyslel), vypráví příběh nájemného vraha, který je snad největší světovou hrozbou. Bohužel, takový vrah musí mít spoustu nepřátel a tak když byl Lugh v letadle někdo poškodil a on se zřítil a zemřel. Najednou ho probudila bohyně, která chce, aby zachránil její svět tím, že zabije hrdinu. Jak se ale vrah vypořádá s touto cestou? To se dozvíme už 6. října 2021.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button