NovinkyPCXbox OneXbox Series X

Forza Horizon 5 odhaluje nové režimy pro více hráčů

Vydání dlouho očekávaného pátého dílu ze série Forza Horizon se kvapem blíží a my pro vás máme odhalené další podrobnosti. V článku níže naleznete video ze hr,y kde vývojáři představují nové režimy pro více hráčů. Hra se chystá na svět už 9. listopadu na PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Tak se pohodlně usaďte a jdeme na to.

Mini mise v multiplayer Forza Horizon 5

V následujícím videu uvidíte několik různých mini misí v multiplayeru. Takové menší zpestření, aby nešlo jen o pouhý závod a ukázalo se jestli to za volantem skutečně umíte. Čeká na nás třeba režim Pinata Pop. Tady vás nečeká nic jiného závodit, kdo dokáže rozbít co nejvíce cílů. Nebo pokud máte raději něco akčnejšího, tak co zkusit třeba režim Eliminator. Tady je zase za úkol se rozsekat navzájem. Takže až vás přestane bavit honit se po trati za co nejlepším časem a spíš si zkusit trochu demoliční derby, tak víte za čím jít. Ve videu toho najdete o něco víc. Takže teď už nezbývá říct nic jiného než: Let’s ¡Go!

Hra toho skrývá víc, než se na první pohled zdá. Uvidíme zda nám vývojáři hodí další taháky než se hra dočká vydání. Nezapomeňte nás sledovat. Když se něco šustne, tak vám to naservírujem na stříbrném podnose. Do té doby se ale můžete podívat co víme o pokračování hry ELEX.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button