FilmyNovinky

LEGO Star Wars Terryfying Tales už brzy na Disney+

Loňský LEGO speciál se těšil veliké oblibě a je dost možné, že i tento temný krátký snímek zaznamená kladné hodnocení. Star Wars máme rádi všichni a LEGO samozřejmě taky. A když se to spojí, tak to je téměř vždy záruka úspěchu. LEGO Star Wars Terryfing Tales mixuje původní trilogii, prequel a navazující trilogii. Je to matoucí, já vím. Pojďme se proto společně na tento snímek podívat .

LEGO Star Wars Terryfing Tales už příští měsíc

Snímek bude mít krátkou stopáž, zhruba 40 minut. Trailer nám ale ukazuje, že se nebudeme nudit ani jedinou minutu. Uvidíme například charismatického pilota z nové trilogie Poa Damerona společně s droidem BB-8, jak letí na Vaderův hrad, aby zjistili jednu věc – z hradu se stal resort se službami all exclusive. Trochu úsměvná myšlenka, ale proč ne? Uvidíme také Luka Skywalkera, který přešel na temnou stranu a mého nejoblíbenějšího Sitha. A Darth Maul si vyzkouší robotické nohy.

I když název filmu zní Děsivé příběhy, tak to vypadá na slušnou porci vtipu. A při pohledu na převyprávění Lukova příběhu se zdá, že se Star Wars trochu snaží o svou verzi What If…? Ale proč ne? Už tak si univerzum dost zavařilo skartováním desítek let vytvářeného kánonu a nějaká ta humornější alternativa mu jen prospěje. Snímek dorazí na Disney+ už 1. října. To abyste se touto „hrůzou“ mohli naladit na Halloween. Kéž by nás tak čekal Darth Jar Jar, to by nejspíš některé fanoušky skutečně k smrti vyděsilo.

A když už jsme u těch filmů a podobně. Neprošvihli jste snímek Free Guy, kde v hlavní roli exceloval Ryan Reynolds?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button