NovinkyPCPS5Xbox Series X

Steelrising zve do Paříže plné steampunkových robotů!

Na nedávné konferenci Nacon Connect bylo odhaleno mnoho. Jednou z novinek, o které jsme se dozvěděli dost věcí, je chystaný titul Steelrising od vývojářů ze studia Spiders. Už je nám jasné, kdy hra vyjde, na čem ji budeme moci hrát i jak bude vypadat gameplay. Hra vyjde 22. června roku 2022 a zahrát si ji můžeme na PlayStationu 5, Xboxu Series X/S a PC.

Po Steelrising už nebude váš pohled na Paříž stejný

V alternativní historii Paříže se odehrávají nepokoje. Král Ludvík XVI. nasadil do ulic robotickou armádu na potlačení vzpoury. Hrát budeme za Aegis, robotickou vražedkyni, která byla sestrojena, aby se postavila na stranu revoluce a pomohl svrhnout tyranského krále z trůnu. Nebudete to mít ale vůbec jednoduché. Mezi vámi a králem stojí opravdu hodně silných a nevyzpytatelných nepřátel.

Aegis disponuje skvělým vybavením. Doslova a do písmene je to stroj na zabíjení. Uvidíme ji používat všechno možné od obyčejné halapartny až po ocelové vějíře, ze kterých může vystřelovat projektily a v případě nouze si z nich i udělat provizorní štít. Máme se skutečně na co těšit.

Hra Steelrising je pojata jako čistě akční RPG s důrazem na jednoduchou zápletku. Tak uvidíme, zda nás vývojáři překvapí nějakou kulišárnou, nebo to budou prostá surová jatka, po kterých na ulicích zůstane jen spousta materiálu do sběru. To se dozvíme už příští rok. Tak si to zapište do kalendáře.

A mám pro vás ještě jednu chuťovku. Kdo z vás hrál někdy Pokémon Go? Zbytečná otázka co? Stejně vím, že všichni. Tak tentokrát si místo Pokémonů můžete sejmout nějakou tu potvoru ze světa Zaklínače. Mobilní aplikace The Witcher: Monster Slayer přijde už tento měsíc.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button