NintendoNovinky

HD remaster Zeldy se nám ukazuje v krátkém traileru

Hra The Legend of Zelda: Skyward Sword byla možná pro některé z našich mladších čtenářů před deseti lety vstupním bodem do nádherného světa Zeldy. Světa jako z pohádky, kde narazíte na hodnou babičku, která vám dá něco na cestu. O pár metrů dál na místního chlapce, který si zašel na ryby. Ale pozor, za každým rohem číhá nebezpečí (nebo nějaká jeskyně, co čeká na prozkoumání) a právě proto se musíte dobře vyzbrojit a být připravení na vše, co si na vás herní svět nachystá.

Joy-Cony jsou všude

Již toto září na nás čeká vylepšená HD verze tohoto dílu série The Legend of Zelda. A u příležitosti jeho vydání a celkového 25. výročí existence Zeldy si pro hráče Nintendo přichystalo speciální edici ovladačů Joy-Cons pro Nintendo Switch s motivy této sérii velmi blízkými. Jelikož se také jedná o přesun hry z Nintenda Wii na Nintendo Switch, museli si vývojáři pohrát i s ovládáním, které bylo hlavním tahounem tohoto dílu. Z vašeho Wiimotu se totiž v originálu stal meč hlavní postavy. Hlavní hrdina Link se tak ve hře oháněl mečem přesně tak, jak jste vy mávali ovladačem u sebe v obýváku.

Speciální The Legend of Zelda Joy-Cony

Stýská se vám po Wii Remote?

Vývojáři se s tímto popasovali velmi chytře. Hru bude plně hratelná ovládat bez pohybového ovládání. V obou režimech konzole můžete hru ovládat pomocí spojených Joy-Conů a ovladače Pro Controller stejně jako nejnovější díl série. Nic vám ale nebrání od sebe Joy-Cony oddělit a vyzkoušet si, jak si vývojáři pohráli s pohybovým ovládáním na Switchi.

Kdy se dočkáme Nové Zeldy?

Nintendo slibuje kompletní zážitek tak, jak ho známe již z Nintenda Wii ovšem s hezčí grafikou a kvalitnějším ozvučením. Za zmínku také určitě stojí, že i přes odlišnosti v uměleckém stylu jednotlivých her z této série má právě Skyward Sword nejpodobnější vizuál s hráči právem opěvovaným titulem Breath of the Wild. Pokud si tak chcete zkrátit čekání na pokračování této hry, je pro vás tento titul perfektní volba. Pokračování Breath of the Wild se nám minulý měsíc představilo skrze Nintendo Direct na letošní E3. Byly nám ukázány 2 minuty záběrů ze hry a stejně jako její předchůdce vypadá famózně. Doufejme, že stejně úžasně bude vypadat i remake Skyward Sword. Toho se dočkáme během roku 2022.

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button