NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Fortnite Crew Pack představuje Lokiho

U Fortnite vás dneska už asi nenapadne jediná filmová, seriálová nebo herní postava, která by se nedala do jejich herního světa zakomponovat. Epic Games už nám ukázalo, že si dokáži poradit s čímkoliv, a hlavně že spolupráce bude mít úspěch. Tentokrát je tady zbrusu nový Crew Pack, který přináší další veleznámou postavu. A nemůžeme říct, že jsme příchod této postavy neočekávali. Leaky před vydáním 7. sezóny druhé kapitoly nám jasně naznačily, co můžeme čekat.

Loki jakou součást měsíčního Fortnite Crew Pack

Jak už asi všichni víte, měsíční subscritpion systém ve Fortnite má svá pravidla. Za 130 korun dostanete každý měsíc nový skin, 1000 V-bucks a při vydání nové sezóny dostáváte automaticky i nový battle pass. Minulý měsíc tady byl futuristicky zaměřený Cuddle Leader, tento měsíc je tu návrat Avengers. Ve Fortnite proběhl časově limitovaný turnaj o skin Thanose a do měsíčního Crew pack teď přichází samotný bůh lsti a falše – Loki! K jeho skinu dostanete i další kosmetické předměty.

Jak samotný obrázek ukazuje, dostanete i jeho žezlo a jako glider jeho plášť. Samozřejmostí je 1000 V-bucks, které můžete utratit v ingame obchodě za další skiny nebo kosmetické úpravy. Tento měsíc nemusíte pro odemknutí skinů plnit žádné úkoly, jak tomu bylo například u Neymara a podobně. Vše dostanete už 30. června, pokud si předplácíte měsíční Crew Pack. Kompletní přehled novinek a změn si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách hry. Co říkáte na další spolupráci Marvelu s Fortnite? Vadí vám neustálé přidávání nových postav do hry, nebo oceňujete tuto snahu a strategii Epic Games zatraktivnit hru?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button