Novinky

WitcherCon bude plný novinek, ale ta nejdůležitější bude chybět

9. července proběhne WitcherCon, který hostují CD Projekt Red a Netflix. Na programu akce budou novinky a informace ze zákulisí o nové sérii Zaklínače na streamovací stanici Netflix, ale i novinky ohledně her. Ovšem akce se bude muset obejít bez informace, na kterou drtivá většina z nás čeká už dost dlouho. Oznámení o nové hře Zaklínače se bohužel nedočkáme.

Co od akce WitcherCon očekávat

Vývojářské studio CD Projekt Red zažilo se svým titulem Cyberpunk 2077 dost perné chvilky. Asi vám nemusím připomínat problémy, které studio provázely.

Studio oznámilo, že na nové hře Zaklínač začne pracovat, až ukončí práce na titulu Cyberpunk 2077. Práce ale bohužel ukončené nejsou, protože studio stále pracuje na vyladění hry, nových DLC a optimalizaci hry na novou generaci konzolí. Jediné, co zatím víme, je, že CD Projekt plánuje začít s vývojem nových velkých her až v roce 2022. Takže to nám i trochu naznačuje, že nová hra Zaklínač ještě ani není ve fázi vývoje. To mi trochu pokazilo den, ale nedá se nic dělat.

Kromě novinek ze světa Cyberpunk 2077 se na akci WitcherCon dočkáme alespoň pohledů do zákulisí a přípravy druhé sezóny seriálu Zaklínač od Netflixu. No, alespoň nějaká pozitiva.

Pro zlepšení nálady se alespoň můžete podívat na náš článek o všech zaklínačích, které jsme mohli potkat. Přeji vám příjemné čtení a hlavy vzhůru. Dočkáme se.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button