Novinky

E3 2021 | Den Třetí | Ubisoft Forward pre-show

E3 je stále v plném proudu a dnes přišel na řadu Ubisoft a jeho Forward. Než ale došlo na hlavní událost, proběhla ještě pre-show. Nečekali jsme samozřejmě nějaká velká oznámení, protože ta si Ubisoft s jistotou schovával na samotný Forward. I tak jsme se ale dozvěděli pár zajímavých věcí a měli možnost vidět spoustu chodících a jezdících lidí. Tady je přehled toho nejzajímavějšího.

Co nového ve starých hrách?

Začneme s For Honor, do kterého přichází nová sezóna. Válečníci v té předchozí uzavřeli různá spojenectví a na chvíli byl klid. Ale tentokrát se blíží mnohem horší nebezpečí. Samotná příroda už toho všeho má dost, a tak sešle na zemi sucho, které ohrožuje všechny. A tak začíná bitva o vodu.

Příští měsíc se v Trackamanii bude konat World Cup, přesně řečeno 4. 7. se 16 soutěžících utká v šesti kolech, aby se určil ten nejlepší. Mimo jiné do hry dorazilo léto, a tak se můžete těšit na závodní okruhy plné vody a bazénových radovánek. Společně s novým tématem přichází i nový Royal Mode.

I Brawlhalla se dočká updatu. Tahle různorodá bojovka totiž obdrží nové hratelné postavy a nepůjde o nikoho jiného než o známou čtyřku antropomorfních želv. Dámy a pánové Teenage Mutant Ninja Turtles přichází do Brawlhally! Od 16. 6. budete mít možnost si zahrát za Michelangela, Leonarda, Raphaela nebo Donatella. Cowabunga!

The Crew 2 slaví tento rok třetí výročí a dosáhlo milníku 30 miliónu hráčů. To samozřejmě oslaví nějaký tím eventem, jak už je to zvykem. Jmenuje se Live Summit a bude probíhat příští týden, ale už teď můžete začít slavit s novým autem. A aby toho nebylo málo, Motorflix chystá závody po celé východní Americe, takže vzhůru za volanty!

Do Watch Dogs Legion se vracejí staří známí z předchozích her. V novém DLC Bloodlines se můžeme těšit na Aidena Pearce z prvního dílu a Wrenche z toho druhého. Práce zavede Aidena do Londýna, kde má získat malé zařízení a přitom narazí na Wrenche, který provádí to samé, ale získat ho může jen jeden. A aby si zajistili Aidenovu „spolupráci“ vyhrožují zabitím jeho synovci, který v Londýně žije. Nové DLC vyjde již 6. července.

Malý update ohledně indie her

Ubisoft také podporuje malá indie studia a během pre-show jsem dostali update na některé z jejich her. Dorfromantik je mírumilovná, budovatelská strategie, ve které vytváříte krajinu pokládáním políček. Hrozně mi to připomíná Osadníky z Katanu. Bravery Network Online je bojovka s tahovým soubojem zasazená do postapokalyptického světa. A You Suck at Parking je jediná závodní hra, kde je vaším cílem zastavit. Zaparkujte auto v těch nejextrémnějších podmínkách. Všechny tyto hry jsou nyní dostupné v early access na Steamu.

A to je vše přátelé

Tedy aspoň co se týče herních novinek. Ubisoft ještě doplnil svou pre-show videi o tom, co přesně znamení Going Gold, o Ubisoft Accesibility, o procesu vytváření písní pro Wrath of the Druids a o tom, jaké je to pracovat pro Ubisoft. Zbytek vysílání byl zaplněn chodícími a jezdícími charaktery. Měla jsem tak možnost téměř na vlastní kůži poznat, jaké je to chodit či plavit se jako Eivor, nebo letět na přerostlém dronu jako postava z Watch Dogs Legion. Tohle by si mohl Ubisoft do příští roku E3 odpustit a zůstat u videí, která nám přinesou aspoň nějaké informace. Sledujte i nadále s námi letošní E3.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button