HryNovinkyPC

Do Ashes of Creation přicházejí další herní úpravy | Novinka

Vývojáři Ashes of Creation se s fanoušky podělili o další kousek skládačky do hry. Nyní se v hodinu a půl dlouhém videu můžeme podívat na plánovaný update, ve kterém rozebírají kromě samotných aktualizací i vylepšení game designu, vylepšení audia nebo samotných herních postav. Bohužel pro potencionální fanoušky je hra stále v pre-alpha procesu.

V nejnovějším příspěvku tvůrců uvidíme neupravenou 4K Alpha One, která už nyní vypadá naprosto parádně. Je vidět, že grafičtí designéři ve hře skutečně dělají co můžou, aby hráčům přinesli silný vizuální zážitek. Uvidíme také raid bosse, na kterého se šlo až v 60 hráčích, což je na alphu skutečně hodně. Zde si dovolím zdůraznit, že dračí boss vypadá vážně jako mýtický drak.

Připomínám, že Ashes of Creation je stále pouze vývojový projekt, takže není nic pevně hotové a udělané. Tudíž, když se dostanete do alphy, musíte počítat s tím, že spoustu věcí je nedokončených. Na druhou stranu jsou tvůrci velice otevření a pokud budete mít kvalitní a hodnotné připomínky, myslím, že vám na ně bez problémů odpoví. Zkoukněte nové video a zasněte se, protože třeba už za rok budete moci zabíjet draky ve velkém.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alexandra
Host
Alexandra
1 rok před

It’s an awesome game that is in alpha testing now! If you wanna join ranks of AoC players you can sign up here:
https://ashesofcreation.com/r/L52LA3Y45DHJZBNJ

Back to top button