AnimeNovinky

Overlord se dočká další série i filmu | Novinka

Třetí série Overlorda, jednoho z nejpopulárnějších anime, skončila už v roce 2018. Museli jsme teda čekat více než 3 roky, než jsme se dočkali informací o jeho prodloužení. A to není vše, kromě anime přijde ještě film! Jediné, co o filmu zatím víme, je, že by měl pokrýt tzv. The Paladin of Holy Kingdom Arc, což je prakticky v manze jedna z posledních předpřipravených částí.

O čem je Overlord?

Populární hra videohra Yggdrasil končí. S tím se ale nechce smířit jeden z hráčů, Momonga, a tak i po jejím vypnutí zůstane přihlášen. To ho přenese do onoho herního světa, kde se stane kostlivcem. A nejen tak ledajakým kostlivcem, ale i nejsilnějším mágem ze všech. NPC postavy ale po vypnutí ve světě zůstaly taky a jsou absolutně ztracené a neví, co mají dělat. Momonta se tedy rozhodne, že svět ovládne a nastolí v něm řád.

Anime je úžasné hned z několika důvodů, ale jeden z hlavních je, že výjimečně tu nemáme takového toho typického superkladného hrdinu, který dělá vše pro dobro ostatních. Momonga je jako charakter naprosto bezkonkurenční, ale je hodný, nebo zlý? Spravedlivý, nebo tyran? Zkoukněte starý trailer a začněte se těšit, protože tohle bude zřejmě ještě běh na dlouhou trať.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button