HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Scarlet Nexus vás přenese do blízké budoucnosti a dá vám nadpřirozené síly | Novinka

Blíží se vydání akční role play hry Scarlet Nexus studia Bandai Namco Entertainment. Ve hře budete hrát z pohledu třetí osoby za jednoho ze dvou dostupných hrdinů. Na výběr máte mezi Yuitou Sumeragim nebo Kasanou Randall – oba dva jsou členy speciálních sil OSF, které mají za úkol bránit město New Himuka před netvory známými jako Others.

O čem je tedy přesně Scarlet Nexus?

Objevíte se v blízké budoucnosti a alternativní realitě, kde lidstvo vyvíjí technologii a formuluje společnost na základě látek nalezených v lidských mozcích. Tyto látky poskytují jedincům nadpřirozené schopnosti.  Společnost známá jako OSF tak tyto lidi se schopnostmi rekrutuje a trénuje je na boj s bezduchými příšerami, které město New Himuka ohrožují. 

Scarlet Nexus vám pak dovolí ovládat dva mocné hrdiny, kteří jsou vybavení krátkým mečem. Oba mají ale také schopnost psychokineze, která vám umožňuje vrhat na nepřátele různé předměty. Síly vašich hrdinů půjde také vylepšit pomocí „stromu“ dovedností. Jak budete hrou postupovat, budete získávat další parťáky, kteří vám budou v boji pomáhat. Každý z nich navíc bude mít jedinečné schopnosti.

Hra je adaptací stejnojmenného anime. Oficiální datum vydání je momentálně 25. června 2021 a jelikož nám vyšel trailer, tak se tento termín očividně i dodrží. Hra vyjde na PS4 i PS5, Xbox One, Xbox Series X/s a PC.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button