NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Test Drive Unlimited představuje Solar Crown | Novinka

Universum Test Drive Unlimited už má své zástupce. Asi není nikdo kdo by alespoň jednou neviděl nebo nehrál nějakou hru ze série Test Drive. A teď tady máme oficiální reveal zcela nové hry. Co si pro nás tvůrci přichystali a jaké změny se nové díl dočká? A kdy vůbec spatří světlo světa? Solar Crown to bere na docela vážnou notu.

Solar Crown vám dá možnost zahrát si na Jamese Bonda

Trailer jen překypuje pocitem movitosti a bohatství. Já osobně se nemůžu zbavit pocitu inspirace bondovky Casino Royale, ale za to asi může ten Aston. Jo, zdá se, že ústřední auto nové hry s názvem Solar Crown bude Aston Martin a jeho větší kamarád Range Rover. Nevím tedy, jak by přesně chtěli poměřovat tyhle dva odlišné typy aut v nějakém závodě, ale v traileru to působí docela fajn. Navíc to vypadá, že mimo žetony je v sázce i samotné auto. Eden Games slibují, že si berou inspiraci z úplně původní hry a vylepší její přednosti na standardy roku 2021. Úprava se nebude týkat jen aut, ale i našeho avataru. A co budeme vlastně řídit? Zatím jsou potvrzeny Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg, Apollo, Dodge a Bugatti. Samé lepší a luxusní vozy, což?

A kdy se hry vůbec dočkáme? No… datum vydání zatím neznáme, ale podle traileru bychom se něco dalšího mohli dozvědět během července letošního roku. Jestli to bude nějaký gameplay trailer, nebo vyloženě release date, je otázkou času. První trailer ale nasadil laťku slušně vysoko a zajímá mě, co se z toho vyvrbí! Hra vyjde pro konzole PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series S/X, PC a Nintendo Switch.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button