NovinkyPC

Days Gone bude od května i na na PC!

Hra Days Gone od Bend Studio bude od 18. května 2021 i na PC. Hra je akčním dobrodružstvím v otevřeném světě, které se odehrává v nezkrotné divočině dva roky po ničivé globální pandemii. Budete hrát za bývalého motorkářského psance Deacona St. Johna, který je v nové době lovcem odměn. Na kdysi obydlených místech můžete hledat vybavení, ze kterého si poté lze vyrábět cenné předměty a zbraně. Také můžete zkoušet štěstí v poctivém obchodě s dalšími přeživšími, kteří se tak snaží zajistit si živobytí. Nebo lze zvolit násilnější prostředky.

Days Gone staví především na ohromujícím prostředí, jako jsou lesy, louky, lávová pole, zasněžené pláně atd. Hra se odehrává na  severozápadě Ameriky, takže oblast je krásná, ale smrtící. Samozřejmě je zde možnost zkoumat jeskyně, pohoří, doly, malá městečka atd. Velkým bonusem hry je boj. Brutální střety, které se musíte pokusit přežít navzdory krutým gangům nebo hordám tzv. freakerů, kteří se potulují krajem, jsou neuvěřitelnou záležitostí hry. Navíc si jako postava můžete vylepšovat svoje zbraně i schopnosti. A to nejlepší, furt máte u sebe svojí tuláckou motorku, která je nedocenitelná.

Hra je pouze pro dospěle, protože obsahuje spoustu brutálního obsahu. Zkoukněte tedy přiložený trailer a vstupte do postapo světa, který je sám o sobě šílený.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button