HryNintendoNovinkyPCPS4

Neo: The World Ends with You, urban fantasy hra ukázala trailer | Novinka

Společnost Square Enix připravuje akční RBG hru s urban fantasy prvky Neo: The World Ends with You. Hra má být dostupná na Nintendo Switch, PS4 a Microsoft Windows. Volně také navazuje na hru The World Ends with You z roku 2007. Vydání je stále plánováno na 27. července 2021. Kreativním producentem je Tetsuya Nomura a návrhářem postav je Gen Kobayashi.

Nezvyklé JRPG s nářezovou hudbou

Hra se odehrává ve čtvrti Shibuya v Toku. Objevíme se na místech jako Tower Records nebo Parco. Hra byla, stejně jakou současně vycházející anime, modernizována. V původní verzi postavy používaly zaklápěcí telefony, tzv. Véčka, zatímco v současné hře se poklidně přejde na dotykové telefony. Hlavní postavou je Rindo, kterou doprovázejí její přátele Fret a Nagi.

Nechci vám spoilovat bohatý herní příběh, který na nás čeká, ale pokud bude hra alespoň z půlky tak dobrá, jako první DSkový díl, tak se máme určitě na co těšit. Už jen hudba v traileru vás hru naprosto nabudí, ale pozor je extrémně nakažlivá! Mimochodem, pokud tu písničku najdete, prosím, napište redakci, musíme ji znát.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button