NovinkyPC

Thymesia představila announcement trailer | Novinka

Vývojářské studio OverBorder vydalo trailer na RPG akční mlátičku Thymesia. Hra bude očividně nabízet skvělý bojový systém, kvalitní grafické zpracování a zajímavý příběh. Svou obtížností by měla i lehce připomínat Dark Souls. A jak dobře víme, zbytečně těžkých her není nikdy dost. Plánovaný termín vydání je 31. prosince 2021.

Co o Thymesii víme?

Kdysi dávno bývalo jedno království, které prospívalo díky ohromné síle alchymie. Nyní ale vstoupilo do věku pohrom. Bylo to poté, co byla odhalena cena za používání alchymie, která celé zemi pomáhala. Nyní se ale během několika dní tato moc obrátila proti jeho uživatelům a v království se v ulicích začala objevovat monstra rozsévající zkázu a smrt.

Klíč k pochopení celé záhady je ve vašich (Corvusových) rukou, ale bohužel to vypadá, že jste ztratili paměť. Pravdu lze najít ve vzpomínkách, ale pokaždé, když si na něco vzpomenete, objeví se jen další tajemství.

Funkce ve hře

Hra nabízí hned 4 základní funkce. Harness the Plague vám dá schopnost rozsévat mor i na nepřátelské bosse. Můžete jim dát tedy ochutnat jejich vlastní lék. Což bude občas jediná cesta také jak přežít. Ebrace the Raven vám umožní proměnit se v Havrana. Díky této schopnosti budete moci házet na nepřátele peří jako dýky a vraždit je jako správný dravec. Fight your Way vám dá možnost vylepšit své základní pohyby a morové zbraně. Což znamená, že si hru můžete přizpůsobit svému stylu hraní a pobít co nejvíce nepřátel. Shattered memories je asi to nejdůležitější. Vaším úkolem je dát dohromady ztracené vzpomínky. Díky nim nejen že získáte další schopnosti, ale poznáte i tu skutečnou pravdu.

Hra už nyní zní naprosto skvěle. Zkoukněte trailer a můžete se začít těšit na její vydání.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button