HryNovinkyPC

Už jste viděli upřímný trailer na Valheim? | Novinka

Upřímný trailer na Valheim si nebere servítky a hráče láká na nekonečné kácení stromů, topení se v oceánu i dlouho cestu zpátky ke svému hrobu. Video od tvůrce populárních parodických herních trailerů si posvítilo na oblíbenou survival vikingskou hru Valheim. Podívejte se na tento upřímný trailer na Valheim sami a posuďte, jestli se v některých poznámkách k této hře taky vidíte!

Upřímný trailer na Valheim

Valheim na začátku tohoto roku zaskočil mnohé z nás rychlostí, jakou si získal oblibu hráčů. Z malé indie hry se během pár týdnů stala jedna z nejhranějších her na Steamu. Není proto divu, že si ji vzal na paškál autor videí “Honest Game Trailers“, který bere známé hry a dělá na ně falešné trailery po vzoru “Honest Movie Trailers“. Autor sám zřejmě hry nějakou dobu hraje, protože do sestřihu přidává záběry z gameplaye. Ve svých narážkách působí občas až kriticky, neboť poukazuje na nedostatky, frustrující a nesmyslné věci, které se ve hře objevují.

Konkrétně u Valheimu si dělá srandu z grindění, kterého je ve Valheimu dost, stejně tak si dělá srandu i z frustrujícího cest zpět ke svému hrobu. Ve videu komentuje i to, že pokud nemáte žádné kamarády, se kterými byste Valheim mohli hrát, váš průchod hrou se pořádně protáhne. Jelikož jsem sama na Valheimu strávila více jak sto hodin, nemůžu nesouhlasit. Stejně tak padají na úrodnou půdu jeho poznámky ohledně toho, jak hraní Valheimu ovlivňuje současná pandemie. Jeho postřehy ohledně hry jsou prostě trefné a zábavné. Bonusem k dobrému střihu a zajímavým poznámkám je vypravěčův hluboký hlas, díky kterému máte pocit, že opravdu sledujete trailer na nějaký epický film. Akorát bez příkras a té omáčky okolo.

O hře Valheim

Valheim je indie survival hra inspirovaná severskou mytologií. Cílem hry je porazit monstra žijící ve Valheimu, jakési předsíně Valhally. Jen tak bude Odin spokojený a hráč se může dostat do vikingského ráje. Hra je založená na craftění, lootění a bojování s příšerami, přičemž vám v cestě do Valhally stojí několik bossů. Valheim už hrálo dohromady 5 milionů lidí. Hra je zatím v předběžném přístupu a je v ní pět z osmi plánovaných biomů. Road map pro rok 2021 naznačuje, že nový biom a boss z Mistlands dorazí už letos.

Hru si můžete koupit na Steamu. Hrát ji můžete zatím pouze na PC, ale kdo ví, v budoucnosti se možná dočká i rozšíření na konzole! O Valheimu u nás naposledy před třemi týdny kromě mě psal Superlachtan, kdy už Valheim byl jednou z nejprodávanějších her na Steamu.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Back to top button