AnimeNovinky

Netflix vydal trailer k remaku Shaman King | Novinka

Tak je to tady, velký remake slavné mangy a ještě slavnějšího anime Shaman King. Autorem mangy je Hirojuki Takei a její vydávání skončilo v roce 2004. Podle ní bylo natočeno anime, které mělo 64 dílů. To ale skončilo už v roce 2002, tedy 2 roky před posledním vydáním mangy, takže spoustu věcí nebylo vysvětleno ani ukázáno.

O čem je Shaman King?

Příběh se odehrává v hlavním městě Japonska, Tokiu. Student střední školy Manta Oyamada se jednoho dne rozhodne, že se domů vrátí zkratkou přes hřbitov. Tam ale narazí na Yoha Asakuru a jeho společníky – duchy ze hřbitova. Manta tak časem zjišťuje, že Yoh je vlastně šamanem – médiem, mezi světem živých a mrtvých a jak to tak bývá, z těch dvou se stanou nejlepší přátelé.

Jaká je pointa toho příběhu? Každých 500 let se na světě koná turnaj mezi šamany, aby se vybral jeden, který se stane oním Shaman Kingem (Králem Šamanů). Takový král má moc buďto svět zničit nebo z něj udělat lepší místo. Jak se ale Yoh rozhodne?

To se dozvíte v novém remaku, který podle traileru vypadá velice dobře. Pro fanoušky staré série to navíc může být krásné vzkříšení už skoro 20 let staré nostalgie. Napište si do kalendáře tedy zatím duben 2021 a počkejte si na přesný den premiéry. Nicméně jedno je jisté – ta je velice blízko.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button