AnimeNovinky

Bude Mushoku Tensei anime roku?

Mushoku Tensei je tu se znalci japonské mangy a knih už 8 let. Celá série se těší docela zajímavé úspěšnosti a není tedy divu, že postoupila na další metu. Vzniklo tak anime Mushoku Tensei: Isekai Ittara Hoki Dasu. Jak je jasné už v názvu, je to anime žánru isekai a pokud se podaří, může se zařadit po bok Overlord nebo Gate.

O čem je Mushoku Tensei?

Neznámý 34letý muž je po smrti rodičů vystěhován ze svého domova. Po několika dnech sebelítosti došel k závěru, že jeho život vlastně stojí úplně za prd. Najednou ale vidí, jak se řítí kamion na skupinu teenagerů a rozhodne se je zachránit. Což se mu i podaří, ale za cenu jeho vlastního života.

Místo toho, aby zemřel, probudil se v novém těle. V těle dítěte. Zjistil ale, že je v novém světě, v zemi, kde vládne meč a magie. Jelikož si svůj „předchozí“ bídný život pamatuje, tak má spoustu životních zkušeností. Nyní je na čase, aby byl cel jeho život úplně jiný.

Jak jsem již zmínil, objevil se v těle dítěte, chlapce jménem Rudeus Greyrat. A měl velké štěstí, že i v novém světě měl dobré rodiče. Jeho otec je slavný bojovník s mečem a matka mocná čarodějka. Jeho geny jsou prakticky předurčené k úspěchu. Navíc konečně může udělat tu jedinou důležitou věc, která se mu za minulého života nepovedla. Poznat ženu a strávit s ní onu noc, na kterou nezapomene, protože je zkrátka stále panic.

Možná to pro některé z vás může znít jako blbost, ale takový je prostě žánr isekai. Objevíte se v jiném světě a musíte přežít. Mushoku Tensei má momentálně venku pouhých 9 epizod, ale už nyní ukazuje, že může být jedním z nejlepších anime roku 2021. Pokud tedy nevíte, na co zrovna koukat, s naším doporučením, dalšího šíleného hrdinu v jiném světě rozkoukejte.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button