HryNovinkyPS5

Gran Turismo 7 odloženo na rok 2022 | Novinka

Bohužel, vývojáři hlásí odložení u další hry. Závodní simulátor Gran Turismo 7 se letos na výdejní pulty nedostane. Během rozhovoru pro GQ to prohlásil mluvčí společnosti Sony. Toto tvrzení potvrdila také IGN. Produkce GT7 je bohužel ovlivněna pandemickou situací, která vývoj značně zpomalila. Není to první titul, u kterého bylo ohlášeno posunutí data vydání. A bojím se, že ani poslední.

Gran Turismo 7 se posouvá. Co bude dál

Sony oznámilo titul Gran Turismo 7 v červnu minulého roku. Simulátor je plánovaný pouze na konzole Playstation 5. Kvůli tomuhle simulátoru bych si snad i ty PS 5 pořídil. Ale teď vidím, že budu mít ještě čas. Sony slíbilo informovat veřejnost o dalším průběhu vývoje a podrobností k novému datu vydání co nejdříve. No, snad se brzy dočkáme lepších zpráv.

Sony má v plánu letos vydat i jiné tituly. Například Ratchet a Clank: Rift Apart nebo Horizon: Forbidden West. Snad i tyto tituly nečeká posunutí data vydání.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button