HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Rainbow Six Siege: Operation Crimson Heist – výbušný dron? | Novinka

Rainbow Six Siege: Operation Crimson Heist teprve před pár dny teasovali vývojáři tajemným příspěvkem na Twitteru. Tehdy jsme z příspěvku s jistotou mohli vyčíst pouze název nové operace a to, že budoucí útočník bude nosit brýle. Teď ale vyšel i reveal trailer, na kterém útočník Flores pomocí dronu vyhledává a útočí na cíl. Co vše tedy teď víme o Operaci Crimson Heist?

Rainbow Six Siege: Operation Crimson Heist

V krátkém videu, které trvá nějakých dvacet vteřin, je vidět Flores, jak vysílá pryč zvláštní dron s červeným laserem. Následně kouká na ovládání, které mu zřejmě přehrává life feed. Potom jde z pozadí slyšet výkřiky jeho nepřátel, kteří se diví, odkud se dron vzal. Potom ale Flores mačká spoušť, načež se ozve ohlušující výbuch.

“Občas je pro dokončení práce třeba zvolit více kreativní přístup.”

Ve videu zazní hláška, která se objevila i v krátkém teaseru na Twitteru, tu jsme tedy už znali. Také je docela jisté, že je operátor útočník a že pochází z Argentiny. Zřejmě bude mít abilitu podobnou operátorce Twitch. Ta pomocí speciálního dronu dokáže vysílat lasery, kterými může zranit nepřátele nebo vyřadit z provozu jejich kamery. Floresův dron místo laseru zřejmě bude používat výbušniny. Pokud budou natolik silné, aby prolomily zpevněné stěny, je možné, že tento operátor poskytne svému týmu opravdu velkou taktickou výhodu.

Jak přesně jeho abilita funguje bychom se měli dozvědět o víkendu.

Plný reveal Rainbow Six Siege: Operation Crimson Heist se má uskutečnit v neděli 21.2. ve 12 PM EST (což pro nás bude v šest hodin odpoledne.)

O hře Rainbow Six Siege

R6 Siege je multiplayerová kooperativní first-person střílečka, která má hráčům umožnit vyzkoušet si, jaké to je být členem týmu speciální zásahové jednotky proti teroristům. Ačkoliv jsou ve hře módy zaměřené čistě na likvidaci teroristů, nejvíce hraným módem je pvp, kdy proti sobě stojí týmy útočníků a obránců.

Hra mimo jiné čelí i hromadě cheaterů, kteří využívají například zakázané aim boty, aby zlepšili své výsledky. Z tohoto důvodu v roce 2020 bylo zabanováno více jak 91 000 účtů, nyní se také spouští nový systém, který má cheaterům pěkně zavařit.

Naposledy do hry přibyla nová mapa Stadium, kterou je možné hrát až do 22. 2. Pokud vás tento event zajímá a chcete se o něm dočíst víc, zkuste navštívit oficiální stránky R6Siege. Hru si můžete zahrát na PCXbox OneXbox XPS4 a PS5.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button