HryNovinkyPC

RAGE 2 a Absolute Drift zdarma na Epicu.

Další týden a další free gamesy na Epic Games Store. Opět máme hned dvě a rozhodně to stojí za to. V příštím týdnu se nejspíše zase malinko zvolní, ale třeba nás Epic opět překvapí. Jak už jsem vám prozradil v názvu, tak dnes máme zdarma k dispozici postapokalyptickou FPS řežbu RAGE 2 a závodní hru Absolute Drift Zen Edition. Hry budou zdarma ke stažení až do 25. února do 17:00. Takže neztrácejte čas. Prokrastinace zde nemá místo.

Absolute Drift Zen Edition

První hra, kterou vám chci dnes představit, se dá označit jako závodní simulátor driftu. Tokijskou jízdu znáte snad všichni. Tak teď si můžete vyzkoušet, že to fakt není žádná prdel. Zavodní hru od společnosti FlippFly už pár let zkoušet můžete. Poprvé se objevila v roce 2015 a postupem času se propracovala na všechna herní zařízení. Od PC v roce 2015 až po Nintendo Switch v roce 2020. Dokonce je tato hra modifikovaná i pro Android a iOS.

Na výběr máte z pěti různých oblastí a celkem 34 drah. K odemčení nových tratí nestačí jen dojet v požadovaném čase, ale také nasbírat nějaké ty body při driftování. No, přeju fakt hodně štěstí! Opravdu to není taková sranda, jak to na první pohled vypadá. Projíždět se můžete po letišti mezi letadly, na horských serpentinách nebo také na dráze v noci, kde vám trať osvětlují převážně vaše světlomety. Sranda, co? Na výběr máte i několik vozů. Není to hra na dlouhé zimní večery, ale na takové menší vyblbnutí to rozhodně stačí. Stanete se králem driftu nebo skončíte jako Sean po prvním závodě v Rychle a zběsile: Tokijská jízda?

RAGE 2

Tahle hra pro mě byla dost velký překvapení. RAGE 2 je střílečka z pohledu první osoby, vyvinutá společností Avalanche Studios ve spolupráci s id Software. Jedná se o druhý díl hry RAGE z roku 2011. Druhý díl je z května roku 2019 a byl vydán pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Za postavu rangera jménem Walker se vydáte prozkoumat postapokalyptický svět. Země byla zničena po střetu s asteroidem (asi zrovna nebyl po ruce Bruce Willis s atomovkou), a je ovládána šílenými bandity a nebezpečnými mutanty. A tím nejhorším ze všeho odpadu, který teď kráčí po Zemi, je samozvaný generál Cross. Vaším úkolem je provést operaci Project Dagger. Najít další tři členy této operace a postavit se diktátoru Crossovi. Ale nebude to tak snadné. Čeká na vás pěkná hromada nepřátel, skrz kterou se budete muset prostřílet. K dispozici máte širokou škálu zbraní, a to jak střelných, tak na blízko. A protože se jedná o hru s otevřeným světem, tak i cestovat se bude stylově. Nadupané káry s V8 pod kapotou, kterým z výfuků šlehají plameny. A když to osolíte ještě stlačeným dusíkem… No hotovej orgasmus.

No já si to rozhodně užiju.

A co nás čeká příští týden

Hra Sunless Sea patří k survival hrám. Vytvořila i vydala ji společnost Failbetter Games v roce 2015.

Jako kapitán svého parníku Unterzee prozkoumáváte během viktoriánské éry obrovský podzemní oceán. K dosažení cíle hry máte několik možností. Buď se stát nejslavnějším kapitánem a průzkumníkem světa Fallen London, nebo nastřádat dostatečně velké bohatství, abyste mohli do důchodu. Objevujete nové lokace, obchodujete s jinými kapitány a loděmi a nevyhnete se i nějakému tomu boji na moři. Hra obsahuje i hlavní dějovou linku a vedlejší úkoly. Záleží čistě na vás, jakou cestu k naplnění svých ambicí zvolíte.

Takhle se na nás Epic tentokrát nachystal. Co tomu říkáte ? Hoďte klidně nějaký ten komentář, já se zlobit nebudu. Ale pokud vás zajímají třeba novinky z MMO her, tak zkuste mrknout.

A chcete vidět instagramového Thora v podání Jacka Blacka? Tak máte taky možnost. Ale varuji, že to je na vlastní nebezpečí.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button