FilmyNovinky

Ray Fisher dál útočí na Josse Whedona | Novinka

Už jednou jsme vás informovali, že herec Ray Fisher, se s režisérem Jossem Whedonem moc nesnesl. Všechno se událo během natáčení filmu Justice League, kde po odstoupení Zacka Snydera přišel právě Whedon na režisérské křeslo a film dotočil. A ten dopadl, no jak dopadl.

Je otázkou na kolik se jedná o reakce herce, kterého zatím jediný velký projekt byl Justice League. Nicméně nyní před vydáním Snyder´s Cutu, který bude mít premiéru už příští měsíc, se Ray Fisher na Twitteru opět vyjádřil : „Je jenom jeden důvod proč jsem nebyl žalován Jossem Whedonem, Tobym Emmerichem, Geoffem Johnsem, Jonem Bergem nebo Walterem Hamadou: Oni vědí, že říkám pravdu.“

Je zde také fakt, že Ray Fisher obviňoval nového režiséra už během natáčení. Nikdy ale pořádně potrestán nebyl. Ray Fisher přitom obvinil i Geoffa Johnse, prezidenta DC Films nebo současného prezidenta DC Films Waltera Hamadu. Jenomže žádný trest nikdy nepřišel a Warner Bross už dávno disciplinární řízení zastavilo.

Ray Fisher získává podporu

Je zde pak také podpora od hereček Sarah Michelle Gellar (Neodolatelná, Apokalypsa) a Michelle Trachtenberg (Poldové, Eurotrip). Ty prohlásili, že během natáčení seriálu Buffy přemožitelka upírů, který měl na starosti právě Joss Whedon, docházelo k obtěžování hereček. Situace kolem slavného režiséra se tedy zhušťuje, ale zatím bez postihu. Z Instagramu Sarah Gellar : „ Jsem velice hrdá, že je mé jméno spojeno s Buffy Summersovou, co ale nechci je, aby bylo moje jméno spojováno s Jossem Whedonem. Soustředím se nyní na svou rodinu a přežívání pandemie, takže nebudu dělat žádná velká oznámení. Ale podporuji všechny oběti obtěžování a jsem na ně hrdá, že promluvili.“

https://www.instagram.com/p/CLH4s_WjfZF/?utm_source=ig_embed

Fisherova kariéra se ale zatím komplikuje. Roli Cyborga měl hrát i ve filmu The Flash, který má vyjít v roce 2022. Jeho role byla odstraněna. Herec si ale stále stojí za svojí pravdou, a tvrdě proti režisérovi Whedonovi bojuje. Naopak stále vychvaluje Zacka Snydera a prohlásil, že kdykoliv se Snyder vrátí do DCEU je připraven s ním spolupracovat.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button