NintendoNovinkyPCPS4Xbox OneXbox Series X

Gods Will Fall – komiksoví bohové jsou konečně tady | Novinka

Již před časem jsme vás o hře Gods Will Fall informovali a nyní konečně vychází. V launch traileru jsme viděli další bohy i další doupata a prostředí , která nás čekají. Hra vychází ve dvou variantách Standard a Valiant Edition. Čeká na vás osmičlenný keltský klan, který si vzal za své zbavit svět bohů. Každý z bojovníků vyniká v jiných dovednostech, takže vybírejte pečlivě.

Bohové v tomto světě vládnou lidstvu pevnou rukou již po celá tisíciletí. Vyžadují slepou víru a uctívání a běda tomu, kdo se nepodřídí. Zemře krutou, bolestivou a pomalou smrtí. Jak už to ale někdy bývá, najde se hrdina (v tomto případě skupina hrdinů), která se bohům postaví a zmasakruje je. Ano taky jsem si vzpomněla na Kratose. V této hře jich na nás čeká celkem 8, tedy zatím a v plánu jsou přinejmenším další tři. Tvůrci při tvorbě bohů čerpali mimo jiné i z keltské mytologie, a tak se tu můžeme setkat například s Belenosem či Morrigan, ale i s dalšími. Každý z bohů vládne své vlastní říši, které jsou dost odlišné. Budeme se tak probojovávat různými prostředími jako třeba moře či síněmi znalostí. Rozdílnost prostředí i bohů vede k rozdílným strategiím. Na každého boha bude platit jiný válečník, takže vybírejte uvážlivě. Nejdříve se ale budete muset prosekat hordou minionů, než se dostanete k nějakému tomu boss fightu. Ty by měly být obtížné a pravděpodobně budou vyžadovat více než jeden pokus.

Pokud se chcete o jednotlivých bozích dozvědět více, tvůrci je na svých stránkách všechny představili. No, hra vypadá zajímavě a máte možnost ji konečně vyzkoušet, protože Gods Will Fall právě vychází. Takže vzhůru do boje.

Nezajímá vás masakrování bohů? Tak mrkněte třeba na novinku o Mass Effectu nebo o vaření kuřete.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button