Novinky

WWE Battlegrounds ukázala nové bojovníky | Update

2K dnes oznámilo že “Ninth Wonder of the World” Chyna a “World’s Strongest Man” Mark Henry se připojí k soupisce superhvězd WWE Battlegrounds, stejně jako Christian, Dana Brooke, Otis a Tyler Breeze. Nová aktualizace bude k dispozici 27. ledna 2021 a zahrnuje šest nových superhvězd WWE a také jednu novou arénu. 

Kromě aktualizace soupisky a přídavku nových postav či arény, bude WWE 2K Battlegrounds slavit Royal Rumble. Fanoušci, kteří budou sledovat jeho vysílání 31. ledna, uvidí i bonusový kód, který jim odemkne 500 Golden Bucks** jenž bude možné použít k nákupu obsahu ve hře, včetně nového balíčku Royal Rumble Pack The Rock, Becky Lynch, and Stone Cold Steve Austin. Kód bude možné uplatnit do 14. února 2021.

** platnost kódu vyprší 14.2.2021, lze uplatnit jeden kód na jednom účtu, kód otevře 500 Golden Bucks (měny).

A v případě, že ještě WWE 2K Battlegrounds nevlastníte, mrkněte na naši recenzi a třeba vás přesvědčíme, že hra za to stojí!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button