HryNintendoNovinkyPCPS4

Re:Zero-Starting Life in Another World na PS4!

A nejen na PS4. Fanoušci light novely Re: Zero -Starting Life in Another World mají tuhle připravovanou hru jistě již dlouho v hledáčku. A světe div se, prý se hra velmi drží seriálové předlohy. Re: Zero má totiž tak velkou fanouškovskou základu, že by byli vývojáři tupci, kdyby se pokusili hlavní filozofii oblíbené série změnit.

Return by Death

Re: Zero je příběhem Subara Natsuki, průměrného studenta střední školy, který je nedopatřením magicky teleportován do jiného světa. V tomto světe získává moc nazývanou “Return by Death”. Tedy něco jako navrácení z posmrtného světa. Mám pocit, že tahle schopnost je ve hře dost na prd. Páč když Subaru zemře, tak prohraju hru.

Samotná hra Re: Zero- Starting Life in Another World -The Prophecy of the Throne se odehrává jeden měsíc po příchodu Subary do nového světa. Znenadání se objeví poslíček vyslaný královským hradem se zprávou, že je výběr nového krále odložen. Bezdůvodně. Odložení této velkolepé události, která rozhodne o příštím vládci království Lugunica, přiměje Subaru a jeho přátele k akci. Vracejí se do královského hlavního města, jen aby zjistili, že o jejich trůn se ucházel šestý kandidát. Dračí kámen však prorokoval, že bude vybráno pouze pět kandidátů. Jeden z kandidátů je tedy podvodníkem.

Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Prophecy of the Throne je hrou typu tactical adventure pro jednoho hráče, kterou vydává společnost Spike Chunsoft. Boje probíhají formou 3D tahového systému, kdy má hráč vlastně velmi omezenou možnost pohybu. Systém boje je velmi podobný tomu ve Valkyria Chronicles nebo Sakura Wars. Ovládat bohužel můžeme jen hlavního hrdinu Subaru. Ostatní parťáci fungují samostatně.

Dějem postupujeme pomocí animovaných konverzací. Čím více informací získáme, tím rychleji dokončíme danou misi.

Hra by měla vyjít pro PlayStation 4 , Nintendo Switch a Steam 28. ledna. Na evropský trh se však dostane až o pár dní později, a to 5.února.

Povede se vám odhalit všechny odpovědi schované v síti vražd a lží?

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button