NovinkyPCPS4Xbox One

Rainbow Six Siege představuje novou mapu

Rainbow Six Siege – příklad jak má vypadat support pro mulťák. Francouzskému videohernímu studiu Ubisoft se s R6S po počátečním propadáku povedl obrovský obrat a dnes patří Siege mezi ty nejlepší kooperační střílečky na trhu. Pomineme-li navíc extrémní přítomnost hackerů, můžeme si hru užívat jako nikdy dřív!

Limited mod, unlimited fun

A o co že se jedná? Dneska – tedy 21.ledna Ubisoft do hry přidává staro-novou mapu – Stadion. Budeme si na ní moct zahrát za jakéhokoliv operátora a užívat si tak neokoukaných prostorů až do 20.února. Máme tedy celý měsíc na to mrknout co ubisofťáci zase vymysleli a jak mapu změnili. Aby to ale nebylo tak jednoduché, novou mapu samozřejmě doprovází pátý ročník turnaje Six Invitational 2021. Toho se účastní 20 týmů, kteří si to mezi sebou rozdají v soutěži o titul nejlepšího týmu na světě!

Plánujete akci sledovat, nebo alespoň mrknout na stadion? Hrajete aktivně Siege nebo jinou multiplayerovou střílečku? Dejte nám určitě vědět!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button